Teenused

Reisisaatja

Reisisaatja muudab reisi maksimaalselt mugavaks ja nauditavaks.

Toitlustus

Pakume ettetellimisel spetsiaalelt bussireisiks disainitud toidupakke. 

KOMPETENSID

Puhkusereisid

Puhata saab mitmel erineval moel ja erinevas kohas. Kui on plaanis sõita puhkama kodu- või välismaale suurema seltskonnaga, siis tasub kaaluda võimalust bussireisiks. Bussireis ei pruugi olla tuim "bussi elu", kus sadu kilomeetreid vuratakse ühte jutti ning sihtkohta jõudes kulub esimene päev väljapuhkamiseks sõidust. Bussireis võib olla vabalt meeleolukas road trip. Aitame reisiplaani koostada arvestades kliendi soovidega. Meil on kogemused nii turismireiside kui ka matkade korraldamisel.

Transfeerid

Kas on saabumas suurem seltskond külalisi, või olete ise pikemale reisile minemas- Abuss aitab. Meie juhid tunnevad kõiki Tallinna, Tartu ja ka Riia väravaid (sadam, raudteejaam, bussijaam, lennujaam) ning on õigeaegselt õiges kohas Teie külalistel vastas. 
Meil on ka kogemusi erivajadustega reisijate teenindamisel sh piiratud liikumisvõimega sõitjatega.
 

Töötajate vedu

Teostame igapäevast töötajate vedu Tallinnas ja Tartus.
Puhastatud, suvel jahutatud ning talvel sooja salongiga buss võtab hommikuti kokkulepitud ajal ja kohas kliendi töötajad peale ning toimetatab nad ka turvaliselt tööpäeva lõpus tagasi koju.
Töötaja ei pea enam varem ärkama, et läbi hommikuse tipptunni õigeksajaks tööle jõuda. Samuti võib unustada talvel külmunud autoklaaside kraapimise ja lumehangest auto otsimise.
Tööandja võib olla aga kindel, et kõik tema töötajad jõuavad õigeks ajaks rõõmsameelselt töökohale. Samuti annab organiseeritud transport tööle ja koju eelise uute töötajate värbamisel.
Mis kõige tähtsam, nii säästame kõik koos loodust kui ka raha.

Tellimusveod

Väärt sündmused toimuvad tihti kuskil kaugemal. Mõnes teises linnas või isegi riigis. Kohale jõudmiseks on mitmeid erinevaid võimalusi ja tihtipeale on parimaks võimaluseks just tellida sõit ABussist.
Esmalt arvestatakse reisi planeerimisel ning transpordi viisi valimisel maksumust, kuid vähem tähtsad ei ole ka mugavus ning paindlikus, nii aja kui ka marsruudi suhtes. Kui kõiki neid kriteeriume arvesse võtta, siis saame tihti tulemuseks, et kõige mõistlikum on kasutada bussi.

 

Reisiideed